O b c h o d n í    p o d m í n k y (OP)

 

Při každé objednávce se snažíme o její optimální vybavení a spokojenost zákazníků. Někdy však může dojít k nedorozumění nebo se v našich službách objeví nedostatky. V takových případech nám kdykoliv napište na kontakt@anch-books.eu. Obratem se postaráme o nekomplikované a věcné řešení k Vaší spokojenosti.
 
Kvůli jednoduchosti a srozumitelnosti jsme naše obchodní podmínky omezili na krátké a jednoznačné definice toho, co Vám za uvedené ceny a aktuálních podmínek můžeme poskytnout.
 
CENA, POŠTOVNÉ a BALNÉ
Platí cena uvedená na webstránce při (každé) knize a je v ní i DPH.
 
Poštovné – objednávky na Slovensku:
Doprava: Slovenská pošta
Poštovné pri platbe prevodom a cez paypal (neplatí pri dobierke): 1 kniha = 2,70 € , 2 knihy = 3,80 €
Dobierka: 1 a 2 knihy 5,20 €.
Tri knihy a viac na dobierku neposielame. V takých prípadoch nám prosím napíšte na kontakt@anch-books.eu, pokúsime sa nájsť iné riešenie. Ďakujeme.
 
Poštovné – objednávky v Česku:
Doprava: Česká pošta
Poštovné (při platbě převodem a přes PayPal):  130,00 KČ
Dobírka: 1 až 2 knihy = 180,00 KČ

Při objednávkách nad tři knihy dobírkou nás prosím kontaktujte přímo e-mailem na kontakt@anch-books.eu. Děkujeme.

Poštovné platí pouze při objednávkách a zásilkách v rámci České republiky a Slovenska. Objednáváte-li z jiných zemí nebo na doručovací adresu v jiném státě, kontaktujte nás prosím předtím e-mailem. Obratem Vám pošleme informaci o výši poštovného. Děkujeme.
 
BALENÍ
Naše knihy jsou v obálce z recyklovatelného materiálu. Kvůli snížení odpadu nejsou zvlášť balené.
 
DOBA DORUČENÍ ZÁSILKY
Do 7 pracovních dnů po potvrzení objednávky a / nebo evidenci částky na našem bankovním účtu.
 
MOŽNOSTI PLATBY
Máte možnost zaplatit bankovním převodem, na dobírku nebo přes paypal.

STORNO (= zrušení objednávky) a / nebo VRÁCENÍ ZBOŽÍ
Objednávku můžete zrušit (=stornovat) do 14 dnů e-mailem na adrese kontakt@anch-books.eu. Pokud jste již mezitím peníze převedli, vrátíme Vám tuto částku obratem stejnou cestou zpět na Váš bankovní účet, nejpozději do 7 pracovních dnů. Kdybychom Vám už mezitím doručili knihu, vrátíte nám ji zpět nepoužitou a neporušenou poštou do 7 pracovních dní v přiměřené obálce, aby se cestou nepoškodila. Poštovné zaplatíte v tom případě Vy.
 
REKLAMACE
Přinese-li Vám doručovatel / ka poškozenou knihu, bez ohledu na to jakou formou platíte, tak ji nepřevezměte a odešlete zpět. Zjistíte-li vadu až po doručení, pošlete nám knihu zpět – poštovné zaplatíme my. Informujte nás e-mailem na kontakt@anch-books.eu, že kniha přišla poškozená a že jste ji poslali zpět. Nezapomeňte napsat své jméno a příjmení, popřípadě číslo objednávky. Obratem Vám pošleme nový exemplář. Neplatíte nic navíc.
 
OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Vaše osobní údaje slouží výhradně ke zpracování a realizování Vaší objednávky (= kupní smlouvy) a jako doklad pro naše účetnictví a daňové podklady. Žádný z těchto údajů neposkytujeme třetím subjektům s výjimkou těch, kteří jsou pověřeni doručením zboží na Vaši adresu.
 
DODATKY
Anchbooks má právo své obchodní podmínky přizpůsobovat změnám právních norem a / nebo novým obchodním situacím / podmínkám.

Kdybyste měli jakékoli připomínky, poznámky, stížnosti, návrhy, dotazy nebo byste se jen jednoduše chtěli vyjádřit ke knize(hám), webové stránce, navigaci, můžete nám kdykoliv poslat e-mail na adresu kontakt@anch-books.eu. Děkujeme.