letní slunovrat 2020 – 1. část

27. 5. 2020 13:13
kategorie:
Několik informátorů z jemnohmotných sfér se shoduje v tom, že s nadcházejícím slunovratem vstupujeme do vysokoenergetického období, jež úzce souvisí s naším Sluncem.

Ať už sledujete mainstreamová média nebo jiné alternativní či pseudoalternativní kanály, zprávy jsou rozporuplné, a ne právě pozitivní. A přece — náš život, naši realitu neurčují ti druzí a ani politici, ani korporace — jsme to my sami.
Nasbírali jsme zkušenosti, dozráli a každý z nás disponuje neomezeným potenciálem. Důvěřujme proto svým tvořivým schopnostem a vezměme život do vlastních rukou. Neboli zjednodušeně řečeno to, co řeklo různými slovy již mnoho významných lidí: přeješ-li si jakoukoliv skutečnou změnu, začni nejprve u sebe.

Několik informátorů z jemnohmotných sfér se shoduje v tom, že s nadcházejícím slunovratem vstupujeme do vysokoenergetického období, jež úzce souvisí s naším Sluncem. Hovoří o tom Arkturiáni v channelingu Daniele Scrantona (text je přiložen) a mluví o tom i Thovt ve svém proslovu, který zveřejníme v následujících dnech.

Pro mnohé z nás je jistě vhodné, abychom uprostřed této extrémní intenzity energetické polarity, v níž se v současnosti nacházíme, v sobě ještě více podpořili lásku a pocítili vděčnost za jakoukoliv zkušenost, a to hlavně tu, kterou prozatím chápeme jako negativní. Zdá se, že jen tak se nám podaří doopravdy pochopit, oč v tomto gigantickém kosmickém experimentu skutečně jde — o integraci a přijetí všeho, a to hlavně toho negativního.

Jestliže tedy pocítíme strach nebo jinou ochromující emoci, nepotlačujme jej. Naopak –uvědomme si jej a přijměme. A hned v následujícím okamžiku cíleně pociťme protiklad – radost nebo pozitivní pocit z představy, že vše je v pořádku, jsme chráněni a nacházíme se v plné své síle. Tak se nám podaří znovu se vycentrovat ve vlastním středu.

Pokud se budeme každý den zbavovat svých zajetých návyků, přesvědčení a závislostí, a osvobozovat se tím z vazeb minulosti, umožníme svému tělu, aby se kalibrovalo na stále vyšší a vyšší povznášející vibrace — což bude znamenat dokonalý a samovolný ozdravný proces na všech úrovních existence.

V souvislosti s odpoutáním se od starých vzorců mluví například Christina von Dreien o duševní očistě. Text k takové superjednoduché „duševní sprše“ přibalíme k jednomu z dalších newsletterů.

Přejeme vám tvůrčí dny, plné povznášejících zážitků.

za ANCH BOOKS Ingrid


 

Červnové slunovratové překvapení z vašeho Slunce ∞ Arkturiánská rada z deváté dimenze, channelována Danielem Scrantonem

„Zdravíme Vás! Jsme Arkturiánská rada a jsme rádi, že se s vámi můžeme spojit.

Pokračujeme v prozkoumávání mnoha možností, které – jak vidíme – vedou k tomuto dalšímu velmi důležitému slunovratu, jenž vás na Zemi čeká. V tuto chvíli se ještě silně spoléháte na energie přicházející z celé Galaxie, ale v průběhu slunovratu to bude právě vaše slunce, které zazáří, a to v pravém smyslu slova. V současné době existuje mnoho možností, z nichž si může vybrat lidstvo i ty jako jednotlivec. Víme, že mnozí z vás slyšeli o slunečním záblesku nebo slunečním kýchnutí a již dlouho lidé mluví o účincích slunečních erupcí na vás všechny na Zemi.

Ale s tímto nadcházejícím slunovratem vidíme nejpravděpodobnější skutečnost, že vaše slunce vyšle tak obrovský objem bezpodmínečné lásky, že lidstvo se tímto transferem navždy změní. Nyní se samozřejmě vypořádáváte ve svém světě se značným chaosem a strachem a v době, jako je tato, je tomu tak, že každá bytost, které jsi pomohl/a, si žádá ještě víc z tvých speciálních schopností, přenosů, aktivit…

Během tohoto slunovratu obdržíte od svého Slunce nepochybně víc než během kteréhokoliv předchozího slunovratu, jejž jste kdy na Zemi zažili. Volali jste a Slunce to vnímalo. Slunce přijalo vaše prosby o pomoc a rádo vám pomůže. Vaše slunce je živá bytost, bytost s vědomím, a je součástí velkého plánu pomoci lidstvu v jeho vzestupu.

Nyní jste dosáhli bodu, kdy máme pocit, že jste se v důsledku situace kolem viru Covid-19 dostatečně očistili, projasnili a dále rozvinuli. Nevidíme ale nic pozitivního na tom, aby se celá situace protahovala do konce roku 2020 nebo i dál. A tak si uvědomujeme, že tato konkrétní časová osa bude ta, kterou si všichni pro sebe vyberete, abyste povstali jako Fénix z popela a abyste se stali tou verzí lidstva, jež si bude užívat roky, které zbývají k ukončení posunu vědomí.

Poskytujeme vám tento channeling, tuto úžasnou zprávu, (téměř) měsíc před vaším slunovratem a podstatou je, že vás všechny vyzýváme k tomu, abyste se na tuto časovou osu soustředili a provedli změny, které chcete zažít, a ne ty, z jejichž objevení se máte strach. Takto to děláte.

A tak to proveďte. Tak zajistíte, že budete žít v budoucnosti, ve které žít chcete.

Jsme Arkturiánská rada a užili jsme si spojení s vámi.“
danielscranton.com/

A zde ještě naše arkturiánská kniha pro vaše potěšení
www.anch-books.eu/shop/knihy/arkturiani

 

Komentáře
Příspěvek blogu momentálně nemá žádné komentáře.