letní slunovrat 2020 – 2. část

31. 5. 2020 15:45
kategorie:
letní slunovrat 2020 – 2. část


Od 21. června 2020 do 21. června 2021 gigantickými kroky směrujeme k období vysoké energie, a proto byste se měli moudře spojit se svým srdcem, svým duchovním centrem i duchovními centry nejvyšší úrovně Stvoření. V energetických polích domovské planety a lidí budou probíhat velmi intenzivní energetické transformace.
 
Buďte připraveni a nasměrujte veškerou svou srdeční energii k tomu dobrému a pozitivnímu; buďte plni důvěry, že se vše v dobré obrátí, i když se to staré a dávno překonané vzpíná a situace se zjevně přiostřuje a hroutí... zůstávejte pevně ukotveni a využijte vysoké frekvence Centrálního slunce, jež jsou pro lidstvo nyní plně dostupné! Zůstávejte svědomití a ustáleni a ponechávejte si neochvějnou důvěru v to, že jste dokonalou součástí tohoto vysoce transformačního cyklu Stvoření. Zanechte jakýchkoli projevů všeho nízkého, vždy se zaměřujte na dobro a jednejte podle něj.
 
Všímejte si přitom nasměrování v rámci svého srdce, využívejte dýchání Země–srdce–Zdroj (viz také kniha Thovt, křišťálová čakra a Thovt, zasvěcení do moci slunečních bran – CD; pozn. redakce).


Nezapomínejte přitom, že člověk je důležitým spojovacím modulem mezi hrubohmotným a jemnohmotným a právě tato interakce srdce a duchovního centra, přesně toto spojení, dovrší transformaci ve velkém.
 
Viz také část: Thovt, Projekt lidstvo 2. díl – Transformační klíč. (Poznámka redakce: Kapitolu z této knihy, která vyjde na podzim 2020 si můžete stáhnout zde pod: Ukázka ke stažení - www.anch-books.eu/shop/knihy/thovt-projekt-lidstvo-2-transformacni-klic)
 
Ještě jednou – vřelá prosba od nás: Pomozte laskavé bohyni hmoty, své planetě i jejím projevům života! Staňte se jejím hlasem a jejími ochránci a vězte, že vše, co děláte, se pozitivně odrazí ve vašem vibračním poli a konečný důsledek božské transformace se okamžitě projeví v sjednoceném propojeném modulu božské transformace! Z celého srdce vám děkujeme za vaši pomoc!
 
Zůstávejte ostražití a kráčejte životem s otevřeným srdcem... ochraňujte bohyni hmoty se všemi jejími živými bytostmi Stvoření, staňte se součástí této velké změny a aktivujte obrození nové éry lidstva, která má svůj základ v plamínku uzdravených zapečetěných frekvencí vašich srdcí. Žádná slova nebo fráze samotné nemohou způsobit uzdravení, ale celek láskyplných skutků vašeho jednání z ryzího srdce ano. Ještě jednou ­– slyšte naše slova... není potřeba slov, nýbrž skutků! Veškeré vaše myšlení a jednání zalije vaše srdce a ukotví se v nich jako božské zlaté světlo; a vaše tvořivé Já díky tomu začne být nedotknutelné a ryzí.

Ať se tak stane!
 
V hluboké a dokonalé sounáležitosti
Thovt a Ra

 

 

Komentáře
Příspěvek blogu momentálně nemá žádné komentáře.