Meditace k aktivaci Věku Vodnáře 30.6.2020

28. 6. 2020 12:54
kategorie:
Nastal čas znovu něco podniknout! Nastal čas vzít osud našeho světa do svých rukou!

30. června využijeme mocné konjunkce mezi Jupiterem a Plutem k vytvoření brány, jejímž prostřednictvím propojíme svá vědomí a zahájíme proces, který nás zavede do Věku Vodnáře.

Šiřte tuto zprávu dále! Sdílejte ji po celém světě! Zveřejněte ji na svých webových stránkách a na svém blogu. 
Vědecké studie potvrdily pozitivní účinky hromadných meditací a aktivací na lidskou společnost, takže každý, kdo se této aktivace účastní, skutečně může přispět k tomu, abychom k sobě přiblížili Věk Vodnáře:

thespiritscience.net/2015/06/18/studies-show-group-meditation-lowers-crime-suicide-deaths-in-surrounding-areas/

 
Tato aktivace pomůže světelným silám ukotvit světelnou energii na povrchu planety a díky tomu lépe stabilizovat časovou osu vedoucí k dlouho očekávanému Věku Vodnáře. Počet lidí provádějících tuto aktivaci představuje nejvlivnější faktor v rámci síly lidské populace obývající povrch planety k urychlení tohoto procesu.
Můžeme dosáhnout kritického množství 144 000 lidí, kteří se zúčastní této aktivace! Můžeme dokonce dosáhnout hranice jednoho milionu! Bude to mít za následek masivní hojivou řetězovou reakci v energetickém poli po celém světě.
Konjunkce Jupiter – Pluto dne 30. června představuje zlomový bod hvězdné brány na časové ose Věku Vodnáře v roce 2020, který byl zahájen 12. ledna konjunkcí Saturnu s Plutem, 30. června spojením Jupiteru a Pluta dosáhne bodu obratu a uzavře se 21. prosince spojením Jupiteru a Saturnu:
Úkolem hvězdné brány vedoucí do časové linie Věku Vodnáře v roce 2020 je stabilizovat pozitivní časovou osu Věku Vodnáře pro celou planetu. Naše aktivace 30. června v tomto procesu představuje bod zlomu. Tento silný aktivační bod se nachází téměř přesně uprostřed celého procesu – mezi 12. lednem a 30. červnem je 170 dní a mezi 30. červnem a 21. prosincem 174 dní.
V astrologii symbolizuje spojení Jupiteru s Plutem velkou sociální a duchovní reformu, jež lidstvu přinese velké duchovní a materiální bohatství:
Meditaci k Věku Vodnáře, část 2 budeme provádět přesně v době spojení Jupiteru a Pluta dne 30. června, to znamená v 7:48 Středoevropského letního času.
Přesný čas najdete i zde:

www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=AGE+OF+AQUARIUS+ACTIVATION+PART+2&iso=20200630T0748&p1=195

 
Manuál:
1. Použijte svou vlastní techniku, abyste se dostali do uvolněného stavu vědomí.
2. Vyjádřete svůj úmysl použít tuto meditaci jako nástroj, který vám pomůže vytvořit spouštěč pro zahájení Věku Vodnáře.
3. Z primárního zdroje k sobě povolejte Fialový plamen a během meditace a po ní kolem sebe rozprostřete ochranný kruh. Požádejte ho, aby přeměnil všechno, co neslouží světlu.
4. Představte v duchu si sloup jasného bílého světla, který vychází z centrálního kosmického Slunce a poté se šíří do centrálních sluncí všech galaxií v tomto vesmíru.
Pak si představte, jak toto světlo prochází skrze centrální galaktické Slunce, přes naši galaxii, následně vstupuje do naší sluneční soustavy, proniká všemi světelnými bytostmi v ní, všemi bytostmi na planetě Zemi, nakonec projde vaším vlastním tělem a zamíří do středu Země.
5. Představte si, jak toto světlo přeměňuje veškerou zbývající tmu na Zemi, léčí všechny vady, vymazává veškerou chudobu a zprostředkovává hojnost celému lidstvu. Představte si, jak měkké růžové světlo bohyně objímá všechny bytosti na planetě Zemi a uzdravuje jejich emocionální těla. Představte si, jak začíná nový velký kosmický cyklus Věku Vodnáře, který přináší ryzí světlo, lásku a blaženost všem bytostem na Zemi.
Doporučená doba meditace činí 20 minut.

meditaci v češtině najdete zde:
www.youtube.com/watch?v=jrIiEjQ7w4c

v slovenštině:
www.youtube.com/watch?v=1ej64s2lef8

Aktualizace týkající se Věku Vodnáře:
2012portal.blogspot.com/


Komentáře
Příspěvek blogu momentálně nemá žádné komentáře.