Potrebujeme "pandémiu" empatie

Potrebujeme "pandémiu" empatie
31. 3. 2020 14:17
kategorie:


Je to skúška pre nás všetkých: Dovolíme, aby naše vnútorné svetlo zatienil strach vyvolaný hororovými správami? V nevídanej hustote sa vyplavujú na povrch kolektívneho povedomia potlačované vzorce strachov a obáv. V karanténe domova však máme ideálnu príležitosť:
Môžeme si napríklad v tichu a kľude sadnúť, vypnúť mobil a televízor a pozrieť sa týmto obavám do očí. Čo sa skrýva za strachom z infekcie, za strachom z budúcnosti...? Každá naša myšlienka má kreatívny potenciál sa zhmotniť. Nahraďme preto úzkosť a starosti láskyplnou dôverou v božskú iskru ukrytú v našom vnútri. Buďme SEBA-VEDOMÍ a odvážni. Niet sa čoho báť. Všetko je len veľká hra.
Očividne sme si pred týmto vtelením na Zemi zarezervovali dobrodružný pobyt, a nie welness-pobyt.
Povznášajúcimi myšlienkami a činmi tvoríme nový svet a zvyšujeme vlastné vibrácie. Naopak, vírus strach nás sťahuje, oslabuje, nedovolí nám  žiť v radosti a ľahkosti. Keď sa ho zbavíme, automaticky sa v nás prebudí vnútorná sila a dôvera.
Inšpirácie k prestavbe a fungovaní novej spoločnosti nájdete aj v našich knihách.
Jeden z titulov, ktorý dokáže nenútenou a ľahkou formou pozdvihnúť vibrácie na vlnu lásky, priateľstva a spolucítenia je dnes už „kultová“ kniha od Enrique Barriosa: Ami chlapec z hviezd alebo česká verzia Ami, chlapec z hvězd. Aktuálne ju nájdete v našom e-shope s 20 percentnou zľavou.
www.anch-books.eu/shop/knihy/ami,-chlapec-z-hvezd
www.anch-books.eu/shop/knihy/ami-chlapec-z-hviezd
Titul Společnost 2015 je náčrtom fungovania spoločnosti nového veku. Autor Christoph Fasching síce dátumom predbehol dobu, v knihe sú však cenné a praktické návody pre vytvorenie society založenej na vzájomnom rešpekte, porozumení, spolupráci a láske – teda témy ktoré sú práve teraz naliehavé.
www.anch-books.eu/shop/knihy/spolecnost-2015-navod-k-vytvoreni-nove-spolecnosti
Pri objednávke dvoch iných kníh z našeho e-shopu, vám Společnost 2015 k nákupu radi priložíme ako darček.
Vďaka za záujem a dôveru
ANCH BOOKS
Komentáře
Příspěvek blogu momentálně nemá žádné komentáře.