TRANSFORMACE

TRANSFORMACE
19. 3. 2020 10:46
kategorie:

Želáme vám všetkým dôveru v svoj vnútorný potenciál a lásku k sebe, druhým, Zemi a všetkým bytostiam.

Využime tento -reset- starého sveta na konštruktívnu zmenu.
Korona jako příležitost

Moji milí,
právě žijeme ve velmi neklidné době.
Zprávy o koronaviru už s největší pravděpodobností – jinak by to snad ani nešlo – pronikly k nám všem. A spolu s nimi i všechny možné novinové články a s tím související opatření omezující svobodu.
Vím, že mnozí z vás mají strach. Nebojí se jen důsledků oněch opatření, ale také samotného koronaviru.
Chtěla bych vám zde tlumočit svůj názor:
Nemyslím si, že je koronavirus tak nebezpečný, jak je nám předkládáno. Ano, umírají na něj lidé a každý jednotlivý případ je smutný – ale podle institutu Roberta Kocha v Německu jen v roce 2017/18 zemřelo na chřipkovou vlnu 25 100 lidí. Každý rok (v závislosti na zdroji) umírá 15 000 až 40 000 lidí na tak zvané multirezistentní bakterie, které představují riziko zejména v nemocnicích.
Podle mého názoru skutečnost, že je koronavirus představován jako tak nebezpečný, souvisí se záměrem vyvolat v lidech paniku. V důsledku toho všude klesají vibrace a je známo, že díky strachu jsou lidé lépe manipulovatelní. Přistupujeme na všechna opatření omezující naši svobodu, protože jsme přesvědčeni, že jsou nezbytná.
Ti lidé, kteří mají na Zemi hlavní slovo, tahají za nitky a nechtějí se vzdát své moci, vypustili tento virus do světa, aby mohli dále uskutečňovat své plány. Korona neznamená nic jiného než koruna — nasadit korunu plánu, vsadit do klenby vrcholový kámen.
Virus ovšem není tak nebezpečný, jak by tito lidé chtěli. Stejně jako u všeho jiného, co se děje, lidstvo stojí pod určitou základní ochranou.
Nemusíte se viru bát. Samozřejmě můžete onemocnět a pokud se situace zhorší, i zemřít. Existuje však další stovka nemocí, na které byste mohli zemřít. Může se stát, že zemřete – tato možnost existuje – ale to se týká každé nemoci. Nyní však to, že onemocníte, může způsobit samotný váš strach! Tento strach je záměrný a v médiích se vehementně rozdmýchává.
Bez ohledu na to, zda jste jedním z těch, kdo stále věří, že je třeba se viru bát, nebo zda jste si uvědomili, že se jedná pouze o mediální drama – život se už nyní pro mnohé změnil. Děti jsou doma a nesedí jako obvykle ve školách – alespoň u nás ve Švýcarsku. Vy jste také doma a nechodíte do práce jako obvykle.
A někteří lidé pravděpodobně přijdou o práci, protože firma, pro niž pracují, se musí zavřít. Lidé obcházejí velkým obloukem restaurace a další zařízení, pokud už nejsou dávno uzavřeny.
Pro mnohé z nás to znamená obrovskou změnu. Musíme vše přeorganizovat a najít nová řešení. Chápu, že je to náročné a někteří přitom propadají zoufalství.
Zkuste si však neustále připomínat, že všechno má v sobě skryté blahodárné řešení. A že my to všechno zvládneme — pokud budeme chtít. A nezapomeneme-li požádat o pomoc, duchovní svět má v zásobě bezpočet způsobů, jak nám pomoci.
Většina lidstva zapomněla, o co zde vlastně jde. Je uvězněná ve strachu. Proto je tak důležité, aby všichni lidé, kteří vědí, že jde o to zůstat v lásce, to nyní i skutečně prožívali.
Je důležité si uvědomit, za co jste vděční, co je na životě krásného a proč má lidstvo svou cenu.
Čím více lidí žije ve strachu, tím více potřebuje ty jedince, kteří se strachem dosud nenechali strhnout a do společného pole vkládají i něco pozitivního.
Tato záležitost zasáhla v současnosti téměř všechny lidi na této planetě. Čím více lidí se zaměřÍ na to, co je na této situaci dobré namísto toho, co je obtížné a ohrožující, tím více lze výsledek ovlivnit pozitivním směrem. Současnou situaci můžeme využít jako příležitost pomáhat druhým, věnovat se sobě i své rodině a trénovat svou důvěru. Protože nějaké řešení vždy existuje.
Christina
PS: Na konci tohoto nebo začátkem příštího týdne bude internetová televize Welt im Wandel TV na toto téma vysílat se mnou a Peggy program, který bude k vidění na YouTube.
A z 4. na 5. dubna se koná důležitá hromadná meditace. Cílem je shromáždit milion lidí, kteří v jeden okamžik současně(!) zaměří svou pozornost na lásku a pozitivní změnu na Zemi.

Tolik newsleter Christiny von Dreien.


Poznámka redakcie:

Meditácia sa koná  5. 4. 2020 presne o 4:45 SEČ a nájdete ju v českom jazyku tu:

www.youtube.com/watch?v=19bt1SWTik0

Knihu o Christine v českom a slovenskom jazyku nájdete tu:
www.anch-books.eu/shop/knihy/christina-sk
www.anch-books.eu/shop/knihy/christina-cz

Mnohí z nás využívajú túto situáciu na časté prechádzky v prírode. Vo viacerých našich knihách, napríklad Thovt na každý deň, Moudrost Hathorů, Arkturiáni alebo Velký experiment nájdete cvičenia k vedomému prepojeniu sa so zemou. Ku knihe Arkturiáni nájdete audio súbor k voľnému stiahnutiu tu:
www.anch-books.eu/shop/knihy/arkturiani

Komentáře
Příspěvek blogu momentálně nemá žádné komentáře.